O grupie

O grupie

Od wielu lat jesteśmy związani ze społecznością lokalną. Wspieramy szkoły, przedszkola, stowarzyszenia lokalne i ich nietypowe inicjatywy. Dzielimy się żywnością z najbardziej potrzebującymi poprzez współpracę z Bankami Żywności.

Wsparliśmy:

2022

Urząd Miasta i Gminy w Otmuchowie dla dzieci z gminnych Domów Dziecka.
Stowarzyszenie „BUKOWY LAS” w Prudniku
na lokalne wydarzenia integracyjne dla młodzieży oraz dzieci z Ukrainy.
Dom integracyjny wraz z UmiG Nysa dla rodzin pochodzących z Ukrainy, którzy tymczasowo przebywają na terenie Nysy w związku z sytuacją polityczną.
Szkolne Schronisko Młodzieżowe „Dąbrówka” w Prudniku dla rodzin z Ukrainy, które znalazły schronienie w placówce.
Fundacja Górażdże oraz Dom Kultury w Otmuchowie dla dzieci z ubogich rodzin oraz dzieci z Ukrainy w ramach organizacji zajęć letnich, półkolonii.
Przekazanie darowizny produktowej dla Związku Harcerstwa Polskiego, którego blisko 20 000 harcerek i harcerzy w całej Polsce angażuje się w pomoc na granicy, w punktach informacyjnych oraz na dworcach.  
Stowarzyszenie Działamy! z Prudnika, które zaopiekowało dziećmi z domu dziecka pochodzącymi z terytorium Ukrainy.
Darowizna dla Fundacji Ranczo Nadziei w Nysie, która przyjęła pod swój dach matki z dziećmi oraz starsze osoby z Ukrainy.
Wsparcie dla Komendy Powiatowej Policji w Brzegu, która wraz Uniwersytetem Opolskim zorganizowała festyn dla uchodźców.
Darowizna dla Inicjatywy Sweets4UkrainianKids zainicjowanej przez OSP Zawada oraz Uniwersytet Opolski. Akcja charytatywna polega na zbieraniu słodyczy dla Ukraińskich dzieci uciekających przed wojną.
Darowizna produktowa dla Domu Miłosierdzia w Otmuchowie, która przyjęła pod swój dach uchodźców z Ukrainy.
Wsparcie dla Fundacji „Mierz Wysoko”, która zorganizowała transport produktów na Ukrainę.
Stowarzyszenie Prudenter Agas organizującym darmowe lekcje języka polskiego dla dzieci z Ukrainy.
Darowizna dla Szkoły Podstawowej nr.3 w Nysie prowadzącej w ramach wolontariatu zajęcia świetlicowe dla dzieci z Ukrainy.
Kurii Diecezjalnej Opolskiej goszczącej niepełnosprawne dzieci z Domów Dziecka z Ukrainy.
Powiatowemu Centrum Pomocy Rodzinie w Nysie
, który przyjął uchodźców z Ukrainy. 
W tym roku w ramach WOŚP nasze wsparcie otrzymało: Miasto i Gmina Otmuchów, sztab WOŚP w  Smolcu, Centrum Kultury w Świdniku oraz Studenci z Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu w ramach Turnieju IKSS- WOŚP.
Wsparcie Zespołu Placówek Specjalnych w Nysie produktami marki Odra.
Przekazanie produktów Szkole Podstawowej nr. 10 w Nysie organizującej szkolny konkurs ,,Talentiada”.
Szkoła w Łambinowicach otrzymała wsparcie w postaci produktów marki Odra.
Po raz kolejny wsparliśmy Bokserski Obóz Sportowy w Zakopanem produktami marki FreeYU.

 

2021

Udział w akcji Świąteczne Sanie - Kierunek POMAGANIE przeprowadzonej przez Stowarzyszenie Pozytywni. Akcja miała na celu wsparcie potrzebujących, samotnych seniorów z powiatu nyskiego.
Wsparcie słodkościami Odra Zespołu Caritas przy Klasztorze od Franciszkanów w Nysie.
Roczna współpraca w ramach projektu: „Nysa dla rodzin i pokoleń” i wsparcie produktami marki Odra paczek przygotowywanych dla nowożeńców, rodziców nowo narodzonych dzieci oraz Jubilatów Złotych i Diamentowych godów.
Wsparcie Zgromadzenia Delegatów Międzynarodowego Stowarzyszenia Studentów Medycyny IFMSA – Poland. 
Wsparcie Publicznego Zespołu Szkolno-Przedszkolnego im. Brygady Partyzanckiej ,,Grunwald” w Olszance w ramach realizacji Jasełek.
Wsparcie szkolnej zbiórki organizowanej przez Zespół Szkół w Prószkowie, z której dochód przeznaczony będzie na leczenie chorego chłopca. 
Przekazanie produktów marki FreeYU na wydarzenia dla dzieci i młodzieży organizowane przez Fundacje Marcina Gortata MG 13.
Współpraca marki FreeYU z Pierwszym Nyskim Nocnym Biegiem Mikołajkowym.
Przekazanie produktów Odra dla Szkoły i Przedszkola w Trzeboszowicach.
Darowizna dla Żłobka Miejskiego nr.2 w Nysie w postaci produktów Odra w ramach organizowanych Mikołajek.
Wsparcie Koła Gospodyń Wiejskich w Węży w postaci produktów Odra.
Współpraca z Radiem Nysa w ramach wydarzenia ,,Mikołaj z Radiem Nysa”.
Współpraca marki Odra z Polonią Nysa w ramach ,,Piłkarskich Mikołajek”. Wsparcie w postaci paczek słodkości Odra.
Darowizna dla Ośrodka Kultury i Rekreacji w Grodkowie w postaci produktów Odra przeznaczonych na Mikołajki oraz Przegląd Kolęd i Pastorałek.
Wsparcie Szkoły w Dobrzyniu w związku z organizowanym Kiermaszem Świątecznym.
Miejsko- Gminny Dom Kultury w Otmuchowie oraz Biblioteka Gminna w Otmuchowie otrzymała produkty Odra w ramach wydarzeń z okazji dnia św. Mikołaja.
Darowizna dla Parafii Rzymskokatolickiej pod wezwaniem Św. Mikołaja w Brzegu w związku z kompletowaniem świątecznych paczek dla ubogich.
Wsparcie Młodzieżowej Drużyny Pożarniczej OSP Otmuchów w postaci produktów Odra.
Darowizna dla Przedszkola nr. 8 w Nysie w postaci produktów Odra w ramach organizowanych Mikołajek.
Współpraca z Restauracją Kazamaty w Nysie w ramach organizowania obiadu mikołajkowego dla podopiecznych Domu dziecka w Nysie z oddziału Jasienicy Górnej.
Wsparcie Przedszkola nr. 9 w Nysie w ramach Mikołajek.
Darowizna dla Przedszkola nr. 14 w Nysie w związku z organizowanymi Mikołajkami.
Zakład Aktywności Zawodowej w Nysie otrzymał wsparcie w postaci produktów Odra w związku z organizowanym festynem Mikołajkowym dla osób niepełnosprawnych.
Wsparcie w postaci produktów Odra Mikołajek w Przedszkolu w Skoroszycach.
Darowizna dla Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Nysie w związku z wydarzeniem: ,,Mikołajkowy konkurs wiedzy o finansach publicznych”
Wsparcie Zespołu Szkolno-Przedszkolnego oraz Żłobka w Kałkowie w postaci produkt.ów Odra przeznaczonych na paczki Mikołajkowe.
Darowizna w postaci produktów Odra dla wolontariuszy z Brzeskiego schroniska „Przytul Psisko”.
Wsparcie Zespołu Szkół Specjalnych im. Ireny Komorowskiej w Oławie w skompletowaniu paczek mikołajkowych dla dzieci z niepełnosprawnościami.
Przedszkole nr.1 w Otmuchowie otrzymało darowiznę w postaci produktów Odra przeznaczonych na paczki Mikołajkowe.
Wsparcie w postaci przekazania produktów marki Odra Polskiemu Związkowi Emerytów, Rencistów i Inwalidów w Otmuchowie z okazji Dnia Seniora.
Przekazanie darowizny w postaci produktów marki Odra i FreeYU na spotkanie dedykowane 100-ej rocznicy Bitwy Warszawskiej we Włodarach.
Wsparcie produktami marki Odra Przedszkola w Boguszycach. Wsparcie Ośrodka Pomocy Społecznej w Nysie w formie darowizny produktów ODRA dla Seniorów z Klubu ,,Senior +”.
Stowarzyszenia JESTEM w Opolu otrzymało darowiznę w postaci produktów Odra przeznaczonych na paczki Mikołajkowe dla dzieci umieszczonych w rodzinach zastępczych.
Darowizna dla Szkoły PASCAL Nysa w związku ze zbiórką organizowaną dla lokalnych Domów Dziecka.
Darowizna dla Liceum Ogólnokształcącego CAROLINUM w Nysie w postaci batonów ODRA dla uczniów klas pierwszy, w związku z ogranizowanym XXXVII Rajdem Carolińskim. 
Grupa Otmuchów po raz drugi została oficjalnie sponsorem drużyny siatkarskiej STAL NYSA. Siatkarze Stali mają okazję ponownie powalczyć w PlusLidze, po drugi drugi z logiem marki Odra na swoich koszulkach. Cieszymy się, że możemy wspierać lokalną drużynę.
Ogromnie miło nam poinformować, że w sezonie 2021/2022 ODRA ponownie gra razem z Nyskim Stowarzyszeniem Siatkówki Kobiet.
Podopieczne Andrzeja Roziewicza oraz Arkadiusza Gaborskiego walczą o podium w II Lidze Siatkówki Kobiet. Trzymamy mocno kciuki za całą drużynę NTSK.
Wsparcie w postaci produktów ODRA dla  Wojewódzkiego Inspektoratu Ochrony Roślin i Nasiennictwa w Opolu w związku z Naradą Inspektora Głównego Ochrony Roślin i Nasiennictwa z Inspektorami Wojewódzkimi z całego kraju.
Wsparcie produktami FreeYU dla Fundacji Marcina Gortata MG 13 w organizowanych dla młodzieży zawodach oraz wspólnych treningach: m.in. Marcin Gortat Basketball Clinic, Skills Challenge 2021, Marcin Gortat CAMP 2021.
Przekazanie produktów marki ODRA i FreeYU dla nyskiej organizacji "Ranczo Nadziei", celem którego jest pomoc osobom zagrożonym bezdomnością jako skutkiem nałogów czy wszelkich uzależnień.
Darowizna dla Szkoły Podstawowej w Otmuchowie. Przekazanie produktów Odra i FreeYu dla podopiecznych placówki z okazji zakończenia roku szkolnego.
Przekazanie darowizny na lokalny Turniej Siatkówki Plażowej, organizowany przez grupę VolleyBall Nysa.
Batony FreeYu dodawały siły i energii uczestnikom tegorocznego Biegu Paczkowskiego.
Darowizna dla Urzędu Miasta i Gminy w Otmuchowie z okazji organizacji „Lata Kwiatów 2021”.
Wsparcie w postaci produktów Odra dla Zespołu Szkolno - Przedszkolnego w Kamiennicy, w ramach organizowanego poczęstunku dla podopiecznych placówki.
Po raz kolejny Grupa Otmuchów wspiera Turniej Siatkówki Plażowej, organizowany przez lokalną grupę VolleyBall Nysa. Podczas wydarzenia produktami FreeYu mogli cieszyć biorący udział w turnieju zawodnicy, ale także ich rodziny, sędziowie oraz widownia gorąco kibicująca siatkarzom.
Uczestnikom Bokserskiego Obozu Sportowego w Zakopanem energii nie zabrakło dzięki darowiźnie w postaci produktów FreeYu.
Darowizna dla otmuchowskiego klubu PPTK „Opty” z okazji rozpoczęcia nowego sezonu żeglarskiego.
Wsparcie w postaci produktów Odra i FreeYu dla Szkoły Podstawowej nr 3 w Nysie.
VIII Bieg Nyski - Grupa Otmuchów po raz kolejny przekazała batony marki FreeYu dla uczestników biegu wspierając lokalne wydarzenie sportowe.
Darowizna dla Urzędu Miasta i Gminy w Otmuchowie z okazji organizowanych uroczystości dla najmłodszych mieszkańców, w ramach obchodów „Dnia Dziecka”.
CARITAS BRZEG darowizna w postaci produktów marki ODRA dla ubogich dzieci, rodzin z powiatu brzeskiego.
Przekazanie produktów dla Ochotniczej Straży Pożarnej w Otmuchowie z okazji „Dnia Dziecka” - słodkie upominki dla najmłodszych strażaków.
Wsparcie w postaci produktów Odra dla Zespołu Szkolno -Przedszkolnego i Żłobka w Kałkowie, w ramach prezentów organizowanych z okazji „Dnia Dziecka” dla podopiecznych placówek.
Przekazanie darowizny w postaci produktów marek Odra oraz FreeYu dla Krajowej Izby Radców Prawnych z okazji organizowanego po raz szósty konkursu: „Akademia wiedzy o prawie” dla uczniów szkół podstawowych oraz ponadpodstawowych z całej Polski.
Darowizna produktów dla podopiecznych Żłobka miejskiego nr 2 w Nysie.
Przekazanie produktów marki Odra oraz FreeYu w formie nagrody dla uczestników konkursu organizowanego przez magazyn Farmer, z okazji 90 rocznicy powstania czasopisma.
Darowizna dla młodzieży szkół podstawowych, ponadgimnazjalnych oraz biednych rodzin z okazji Świąt Wielkanocnych, przekazana na rzecz Kurii Diecezjalnej w Opolu.
Przekazanie produktów Odra na rajd nawigacyjny dla pasjonatów zabytkowej motoryzacji pt. „Odrzański Challenge Brzegiem”. Zadaniem uczestników podczas rajdu było przejechać trasę w dół Odry skacząc z jej lewego na prawy brzeg przez mosty i przeprawę promową.

 

2020

Darowizna dla Krajowego Ośrodka Wsparcia Rolnictwa w związku z podjęciem inicjatywy zorganizowania paczek na Święta Bożego Narodzenia.
Wsparcie w postaci produktów Odra dla Zespołu Szkolno -Przedszkolnego i Żłobka w Kałkowie, w ramach organizowanego poczęstunku świątecznego dla podopiecznych placówek.
Przekazanie produktów dla Ochotniczej Straży Pożarnej w Otmuchowie z okazji mikołajkowych paczek dla najmłodszych strażaków.
Darowizna w postaci produktów marki Odra na mikołajkowe paczki dla 74 podopiecznych Żłobka Miejskiego nr 2 w Nysie.
Wsparcie w postaci produktów śniadaniowych oraz słodyczy, przekazane dla Centrum Placówek Opiekuńczo -Wychowawczych w Paczkowie.
Grupa Otmuchów została oficjalnie sponsorem drużyny siatkarskiej STAL NYSA. Po 15 latach Siatkarze Stali mają okazję ponownie powalczyć w PlusLidze, jednak po raz pierwszy z logiem marki Odra na swoich koszulkach. Jesteśmy dumni, że możemy wspierać lokalną drużynę.
Wsparcie produktami marki FreeYu dla Fundacji Marcina Gortata MG 13 w organizowanych dla młodzieży zawodach oraz wspólnych treningach;/ m.in. Marcin Gortat Basketball Clinic, Skills Challenge 2020, Marcin Gortat Camp 2020.
Przekazanie produktów dla corocznej akcji sieci sklepów POLOmarket, wspierających dzieci z ubogich rodzin w czasie Świąt Bożego Narodzenia.
Ogromnie miło nam poinformować, że w tym sezonie Odra gra razem z Nyskim Stowarzyszeniem Siatkówki Kobiet. Podopieczne Andrzeja Roziewicza oraz Arkadiusza Gaborskiego, po zeszłorocznym awansie walczą o podium w II Lidze Siatkówki Kobiet. Trzymamy mocno kciuki za całą drużynę oraz życzymy powodzenia w rozgrywkach.
Darowizna dla Caritas Archidiecezji Wrocławskiej dla rodzin wielodzietnych w ramach akcji TAK, pomagam; Ogólnopolskiej Zbiórki Żywności.                                                                                                 
Przekazanie darowizny na Turniej Siatkówki Plażowej
, organizowany przez lokalną grupę VolleyBall Nysa.
Podczas wydarzenia naszymi produktami mogły cieszyć się nie tylko zawodnicy biorący udział w turnieju, ale także ich rodziny, sędziowie oraz widownia gorąco kibicująca siatkarzom.
W strefie kibica organizowano liczne konkursy dla dzieci, a nagrodami były właśnie nasze słodkie produkty.
Wsparcie dla Domu Kultury W Otmuchowie z okazji wernisażu „Otmuchów – dawna kasztelania biskupów wrocławskich”; organizowanym w Muzeum Powiatowym w Nysie.
Darowizna w formie produktów marek FreeYu & Odra dla projektu społecznego „Kocham Nysę”, której celem jest szerzenie wśród młodego pokolenia patriotyzmu społecznego.
Wsparcie w postaci produktów dla Rady Sołeckiej Domaszowic, z okazji corocznie organizowanego festynu dla mieszkańców gminy.
LUKS Mańkowice – darowizna z okazji turnieju tenisa stołowego dla młodzieży.
Darowizna dla otmuchowskiego klubu żeglarskiego „Opty” z okazji regat o Puchar Starosty Powiatu Nyskiego.
Darowizna dla wychowanków Publicznego Przedszkola Łobuziaki w Nysie
Darowizna dla półkolonie organizowana przez ZFŚS wraz ze szkołą językową STEP Anna Smolińska i Akademią Pływania Aquarii w Nysie
Szpital Powiatowy im. Błogosławionej Siostry Elżbietanki Marii Merkert w Nysie
Szpital Wojewódzki w Opolu – darowizna dla medyków
Uniwersytecki Szpital Kliniczny im. Jana Mikulicza-Radeckiego we Wrocławiu
Dolnośląski Szpital Specjalistyczny im. T. Marciniaka we Wrocławiu
IV Wojskowy Szpital Kliniczny we Wrocławiu
Wojewódzki Szpital Specjalistyczny im. J. Gromkowskiego we Wrocławiu
„Pomocna Dłoń” - nyska inicjatywę społeczną, która zrzesza już ponad 2000 członków. W mediach społecznościowych organizują się wolontariusze, którzy aktywnie działają wspierając służby zdrowia oraz osoby prywatne. W ramach akcji szyją maseczki, robią zakupy, płacą rachunki na poczcie - po prostu pomagają. Wspierają również lokalne ośrodki pomocy społecznej oraz nyskie hospicjum przekazując im wszelkiego rodzaju pozyskane darowizny.
Dom Dziecka w Jasienicy Górnej - darowizna
Szpital Zakaźny Megrez w Tychach
Wsparliśmy także niezależna grupę wolontariuszy działających na terenie Warszawy
Brzeskie Stowarzyszenie Promocji Zdrowia – darowizna z okazji obchodów 25- lecie działalności
Szpital Kliniczny H. Święcickiego Oddział Intensywnej Terapii OAIT K1 – wsparcie dla personelu medycznego
Kolporter – darowizna na coroczny turniej organizowany dla dzieci z domów dziecka

2019

Rodzinny Dom Dziecka w Piątkowicach (woj. Opolskie)
Obchody Europejskiego Dnia Numeru Alarmowego, organizowanego przez Urząd Wojewódzki w Opolu, wraz z Ministerstwem Spraw Wewnętrznych i Administracji ze szkołami w Opolu: Szkoła Podstawowa nr 15 w Opolu oraz Liceum Ogólnokształcące nr 8 w Opolu
Klub Sportowy Kotwica Brzeg organizatora IV Nocnej Dychy w Brzegu (bieg uliczny na dystansie 10km)
Międzyszkolny Uczniowski Klub Sportowy „GIM2” Nysa, organizatora VII Biegu Nyskiego, (bieg uliczny na dystansie 10km)
Nyskie Towarzystwo Społeczno-Kulturalne, organizatora jubileuszowego XXV Balu Mistrzów Sportu w Nysie
Mistrzostwa Europy Qazaq Kuresi we Wrocławiu, organizowane przez European Kures Federation i International Kazakh Kures Federation
Fundację Marcina Gortata MG13, organizatora otwartych treningów dla dzieci i młodzieży z Gwiazdami sportu pn. „Gortat Camp”, której twarzą i fundatorem jest Marcin Gortat – Polak grający w najbardziej prestiżowej lidze koszykówki na Świecie – NBA. Marka FreeYu, została oficjalnym partnerem Fundacji MG13
Fundacja Szekla z siedzibą w Gdańsku – charytatywny obóz żeglarski dla Dzieci i Młodzieży z ubogich Rodzin.
Klub Sportowy „Trójka Dzieciom” – Bieg na dystansie 10km „Paczkowska Dycha”
Opolski Urząd Wojewódzki - II Kongres Żeglugi Śródlądowej w Opolu
Ministerstwo Spraw Wewnętrznych i Administracji – program dla młodych, „Młody Bohater”
Dom Dziecka w Jasienicy Dolnej – darowizna

2018

Przylądek Nadziei  – Gala Zwycięzców
KS Polonia – Piłkarska Gwiazdka
UMiG w Otmuchowie – III Marsz Mikołajów,
Szlachetna Paczka – pomoc jednej z wybranych rodzin z terenu Powiatu Nyskiego, w ramach programu Szlachetna Paczka.
Opolski Urząd Wojewódzki - Piknik Niepodległościowy Służb Mundurowych 
Regaty „Puchar Starosty Nyskiego 2018”
Lato Kwiatów 2018 w Otmuchowie 
Paczkowska Dycha –
październik 2018
Mistrzostwa Polski Młodzików WKKW 2018 w Mosznej – Wszechstronny Konkurs Konia Wierzchowego
Wsparcie LKS „Zalesie” przy organizacji Międzynarodowego Turnieju Piłki Nożnej z udziałem zaprzyjaźnionych zespołów z Rtyny (Reublika Czeska)
Noc Naukowców 2018 – Politechnika Poznańska
Komenda Powiatowa Policji w Brzegu –
obchody Święta Policji 2018
Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej w Nysie –  "VII Strażacki Piknik Rodzinny"
VI Bieg Nyski -
Grupa Otmuchów była partnerem wydarzenia sportowego.
Klub sportowy KOTWICA BRZEG
w Brzegu – wsparcie imprezy sportowej 3 Nocna Dycha w Brzegu. Grupa Otmuchów była partnerem wydarzenia.
Święto Wojsk Inżynieryjnych w 1 Brzeskim Pułku Saperów im. T. Kościuszki
Maraton DOZ w Łodzi
– Grupa Otmuchów była partnerem wydarzenia sportowego;
Urząd Miasta Kędzierzyn-Koźle – wsparcie obchodów Dnia Kobiet
Wielkie Ślizganie Opole 2018
– wydarzenie organizowane przez Związek Młodzieży Mniejszości Niemieckiej z przeznaczeniem na pomoc Domowemu Hospicjum dla Dzieci w Opolu.
Tanero Nysa – wsparcie wydarzenia sportowego „Magia Tańca” w Nysie;
Biblioteka Miejska w Nysie – stała współpraca w zakresie wsparcia wydarzeń takich jak m.in. Ferie w Bibliotece;
Komenda Powiatowa Policji w Brzegu - wsparcie obchodów Święta Policji 2018

2017

Klub sportowy KOTWICA BRZEG w Brzegu – wsparcie imprezy sportowej „Nocna Dycha” w Brzegu;
Akademia Sportu 4 Żywioły w Opolu – wsparcie zawodów pływackich o Puchar Marszałka Województwa Opolskiego;
Kuria Diecezjalna w Opolu wsparcie dzieci z ubogich rodzin, oraz Sportowego Dnia Dziecka współorganizowanego z Miejskim Ośrodkiem Sportu i Rekreacji w Opolu;
Przedszkola, szkoły podstawowe i zespoły szkół na terenie powiatu nyskiego, gminy Nysa, gminy Otmuchów i pobliskich – wsparcie m.in. Dnia Dziecka, Mikołajek,  wielu wydarzeń sportowych i edukacyjnych;
Stowarzyszenie Centrum Rozwoju Społeczno-Zawodowego „Naprzeciw” - wsparcie XX Turniej Sportowego dla środowisk domów samopomocy z województwa opolskiego.
Sołectwa i parafie w Nysie i okolicach – wsparcie darowiznami dożynek, festynów oraz pikników rodzinnych (realizacja inicjatyw pracowniczych);
Tanero Nysa – wsparcie wydarzenia sportowego „Magia Tańca” w Nysie;
Miejska i Gminna Biblioteka Publiczna w Nysie – wsparcie wydarzeń z okazji Mikołajek, Dnia Dziecka oraz z okazji organizowanych przez Bibliotekę wydarzeń podczas ferii zimowych dla dzieci z Nysy i okolic;
Bal Mistrzów Sportu w Nysie
Marsz dla Życia i Rodziny w Nysie
Zakład Opiekuńczo-Leczniczy dla dzieci niepełnosprawnych w Jaszkotlu
Caritas i PCK w Nysie, Otmuchowie, Paczkowie – wspieranie różnych wydarzeń dla emerytów, osób niepełnosprawnych i potrzebujących;
Komenda Policji w Brzegu – wsparcie Mikołajek organizowanych przez policjantów;
Klub Sportowy Sparta Paczków – wsparcie drobnych wydarzeń sportowych;
Liceum „Carolinum” w Nysie – wsparcie projektu EDUKO
PWSZ w Nysie – wsparcie wydarzenia „Anglojęzyczne formy artystyczne”
Radio ONY w Nysie – wsparcie akcji mikołajkowej organizowanej przy współpracy z lokalnymi przedsiębiorcami dla dzieci potrzebujących;
Przylądek Nadziei we Wrocławiu, w ramach wsparcia corocznej akcji obdarowywania małych pacjentów prezentami
Wsparcie eventu organizowanego przez Court Park w Nysie „Piękna i Bestia” oraz „Drużyny Szpiku”

Nasze marki

  • FF
  • ODRA